PD54R-184K
pregled izdelka
Številka dela: PD54R-184K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 370MA 1.33 OHM
Podatkovni listi: PD54R-184K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD54R-184K
Številka dela PD54R-184K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 370MA 1.33 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54268 pcs Podatkovni list PD54R-184K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Druga imena PD54R-184K TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 180µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.33 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.33 Ohm Max
Trenutna ocena 370mA Tok - nasičenost 370mA