PD105R-183K
pregled izdelka
Številka dela: PD105R-183K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 2.15A 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD105R-183K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD105R-183K
Številka dela PD105R-183K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 2.15A 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52315 pcs Podatkovni list PD105R-183K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Druga imena PD105R-183K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 2.15A 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 2.15A Tok - nasičenost 2.15A