PD105R-154K
pregled izdelka
Številka dela: PD105R-154K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 800MA 470 MOHM
Podatkovni listi: PD105R-154K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD105R-154K
Številka dela PD105R-154K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 800MA 470 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58868 pcs Podatkovni list PD105R-154K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Druga imena PD105R-154K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 470 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 470 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 800mA