PD105R-124K
pregled izdelka
Številka dela: PD105R-124K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 880MA 420 MOHM
Podatkovni listi: PD105R-124K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD105R-124K
Številka dela PD105R-124K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 880MA 420 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46213 pcs Podatkovni list PD105R-124K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Druga imena PD105R-124K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 880mA 420 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Trenutna ocena 880mA Tok - nasičenost 880mA