PD105R-103K
pregled izdelka
Številka dela: PD105R-103K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD105R-103K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD105R-103K
Številka dela PD105R-103K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47441 pcs Podatkovni list PD105R-103K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija PD105R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PD105R-103K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 60 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 2.6A Tok - nasičenost 2.6A