DC780R-822L
API DelevanAPI Delevan
DC780R-822L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780R-822L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 11.4A 7 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780R-822L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC780R-822L
Številka dela DC780R-822L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 11.4A 7 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18930 pcs Podatkovni list DC780R-822L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780R-822L BULK 250
DC780R822L
DN7854
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 7 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max
Trenutna ocena 11.4A Tok - nasičenost 38A