DC780R-562L
API DelevanAPI Delevan
DC780R-562L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780R-562L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 11.4A 6 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780R-562L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC780R-562L
Številka dela DC780R-562L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 11.4A 6 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32658 pcs Podatkovni list DC780R-562L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780R-562L BULK 100 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 6 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 6 mOhm Max Trenutna ocena 11.4A
Tok - nasičenost 46A