DC780R-684K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-684K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780R-684K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 1.6A 430 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780R-684K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC780R-684K
Številka dela DC780R-684K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 1.6A 430 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21885 pcs Podatkovni list DC780R-684K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780R-684K BULK 100 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 430 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max
Trenutna ocena 1.6A Tok - nasičenost 4.2A