DC780R-823K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-823K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780R-823K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780R-823K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC780R-823K
Številka dela DC780R-823K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28551 pcs Podatkovni list DC780R-823K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780R-823K BULK 100 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 4.8A 60 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 4.8A Tok - nasičenost 12.1A