DC1390-394K
pregled izdelka
Številka dela: DC1390-394K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 5.39A 82 MOHM TH
Podatkovni listi: DC1390-394K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC1390-394K
Številka dela DC1390-394K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 5.39A 82 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11722 pcs Podatkovni list DC1390-394K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.480" Dia (37.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1390-394K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 1.064" (27.03mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 390µH Unshielded Inductor 5.39A 82 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 82 mOhm Max
Trenutna ocena 5.39A Tok - nasičenost 6.8A