DC1390-683K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC1390-683K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 10.7A 21 MOHM TH
Podatkovni listi: DC1390-683K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC1390-683K
Številka dela DC1390-683K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 10.7A 21 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13738 pcs Podatkovni list DC1390-683K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.480" Dia (37.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC1390
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1390-683K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 1.064" (27.03mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 10.7A 21 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max
Trenutna ocena 10.7A Tok - nasičenost 16.3A