DC1390-563K
pregled izdelka
Številka dela: DC1390-563K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 11.2A 19 MOHM TH
Podatkovni listi: DC1390-563K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC1390-563K
Številka dela DC1390-563K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 11.2A 19 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12266 pcs Podatkovni list DC1390-563K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.480" Dia (37.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1390-563K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 1.064" (27.03mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 56µH Unshielded Inductor 11.2A 19 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max
Trenutna ocena 11.2A Tok - nasičenost 17.5A