DC1390-333K
pregled izdelka
Številka dela: DC1390-333K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 14.7A 11 MOHM TH
Podatkovni listi: DC1390-333K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC1390-333K
Številka dela DC1390-333K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 14.7A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11274 pcs Podatkovni list DC1390-333K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.480" Dia (37.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1390-333K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 1.064" (27.03mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Inductor 14.7A 11 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 14.7A Tok - nasičenost 22.6A