5022-913J
API DelevanAPI Delevan
5022-913J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-913J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-913J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-913J
Številka dela 5022-913J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 53288 pcs Podatkovni list 5022-913J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-913J TR 800
DN2307TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 91µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 10MHz natančen opis 91µH Unshielded Inductor 280mA 4.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm Max Trenutna ocena 280mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-914H
5022-914H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 910UH 107MA 31.5 OHM
Na zalogi: 39519 pcs
Prenesi: 5022-914H.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 9.1UH 638MA 800 MOHM
Na zalogi: 43502 pcs
Prenesi: 5022-912H.pdf
RFQ
5022-912G
5022-912G
Prenesi: 5022-912G.pdf
50220
Proizvajalci: Master Appliance Corp.
Opis: LIGHT, 230V, WITH RETAINING RING
Prenesi:
5022-912J
5022-912J
Prenesi: 5022-912J.pdf
Opis: FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
5022-913F
5022-913F
Prenesi: 5022-913F.pdf
Prenesi: 5022-914G.pdf
502203B00000
502203B00000
Proizvajalci: Aavid Thermalloy
Opis: HEAT SINK 6W/.75"H SPACE SAVER
Prenesi: 502203B00000.pdf
Prenesi: 5022-914F.pdf
Prenesi: 5022-914J.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%