5022-914H
API DelevanAPI Delevan
5022-914H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-914H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 910UH 107MA 31.5 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-914H.pdf2.5022-914H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-914H
Številka dela 5022-914H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 910UH 107MA 31.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39519 pcs Podatkovni list 1.5022-914H.pdf2.5022-914H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-914H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 910µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz
natančen opis 910µH Unshielded Inductor 107mA 31.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 31.5 Ohm Max
Trenutna ocena 107mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
502203B00000
502203B00000
Proizvajalci: Aavid Thermalloy
Opis: HEAT SINK 6W/.75"H SPACE SAVER
Na zalogi: 47549 pcs
Prenesi: 502203B00000.pdf
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
Na zalogi: 53288 pcs
Prenesi: 5022-913J.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CONN TERM BLK DISCONNECT 6-20AWG
Prenesi: 5022106.pdf
50220
Proizvajalci: Master Appliance Corp.
Opis: LIGHT, 230V, WITH RETAINING RING
Prenesi:
5022-913G
5022-913G
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 5022-913G.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONNECTOR BLOCK FSD
Na zalogi: 663 pcs
Prenesi: 502222-1.pdf
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CONN HDR 80POS R/A 2-POCKET CMC
Opis: FIXED IND 910UH 107MA 31.5 OHM
Prenesi: 5022-914J.pdf
5022-913H
5022-913H
Prenesi: 5022-913H.pdf
Prenesi: 5022-914G.pdf
5022-914F
5022-914F
Prenesi: 5022-914F.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%