5022-913H
API DelevanAPI Delevan
5022-913H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-913H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022-913H.pdf2.5022-913H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-913H
Številka dela 5022-913H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44982 pcs Podatkovni list 1.5022-913H.pdf2.5022-913H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-913H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 91µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 91µH Unshielded Inductor 280mA 4.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-914H
5022-914H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 910UH 107MA 31.5 OHM
Na zalogi: 39519 pcs
Prenesi: 5022-914H.pdf
RFQ
5022-912F
5022-912F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 9.1UH 638MA 800 MOHM
Na zalogi: 19235 pcs
Prenesi: 5022-912F.pdf
5022-913J
Opis: FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
Prenesi: 5022-913J.pdf
Prenesi: 5022-912H.pdf
5022-914G
5022-914G
Prenesi: 5022-914G.pdf
Prenesi: 5022-914F.pdf
Prenesi: 5022-912J.pdf
50220
Proizvajalci: Master Appliance Corp.
Opis: LIGHT, 230V, WITH RETAINING RING
Prenesi:
Prenesi: 5022-912G.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%