5022-912J
API DelevanAPI Delevan
5022-912J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-912J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 9.1UH 638MA 800 MOHM
Podatkovni listi: 5022-912J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-912J
Številka dela 5022-912J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 9.1UH 638MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 56364 pcs Podatkovni list 5022-912J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-912J TR 800
DN2283TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 9.1µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 50MHz natančen opis 9.1µH Unshielded Inductor 638mA 800 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Trenutna ocena 638mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-914G
5022-914G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 910UH 107MA 31.5 OHM
Na zalogi: 27727 pcs
Prenesi: 5022-914G.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 910NH 1.24A 240 MOHM
Na zalogi: 25681 pcs
Prenesi: 5022-911G.pdf
RFQ
5022-913F
5022-913F
Opis: FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
5022-913J
Prenesi: 5022-913J.pdf
Opis: FIXED IND 9.1UH 638MA 800 MOHM
Prenesi: 5022-912F.pdf
5022-913H
5022-913H
Prenesi: 5022-913H.pdf
Prenesi: 5022-911H.pdf
Prenesi: 5022-911J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%