5022-113J
API DelevanAPI Delevan
5022-113J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-113J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 11UH 565MA 1.05 OHM
Podatkovni listi: 5022-113J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-113J
Številka dela 5022-113J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 11UH 565MA 1.05 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 52865 pcs Podatkovni list 5022-113J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-113J TR 800
DN2285TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 11µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 44MHz natančen opis 11µH Unshielded Inductor 565mA 1.05 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max Trenutna ocena 565mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-114J
5022-114J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM
Na zalogi: 65513 pcs
Prenesi: 5022-114J.pdf
RFQ
5022-122F
5022-122F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM
Na zalogi: 20121 pcs
Prenesi: 5022-122F.pdf
RFQ
5022-122G
5022-122G
Prenesi: 5022-122G.pdf
Prenesi: 5022-114G.pdf
Opis: FIXED IND 11UH 565MA 1.05 OHM
5022-114H
5022-114H
Prenesi: 5022-114H.pdf
Prenesi: 5022-114F.pdf
Opis: FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM
Prenesi: 5022-112H.pdf
Prenesi: 5022-112J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%