5022-112H
API DelevanAPI Delevan
5022-112H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-112H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM
Podatkovni listi: 5022-112H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-112H
Številka dela 5022-112H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36160 pcs Podatkovni list 5022-112H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-112H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.1µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 190MHz
natančen opis 1.1µH Unshielded Inductor 930mA 420 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Trenutna ocena 930mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-113H
5022-113H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 11UH 565MA 1.05 OHM
Na zalogi: 46230 pcs
Prenesi: 5022-113H.pdf
RFQ
5022-114F
5022-114F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM
Na zalogi: 20564 pcs
Prenesi: 5022-114F.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
Prenesi: 5022-105F.pdf
5022-105J
5022-105J
Prenesi: 5022-105J.pdf
Prenesi: 5022-113J.pdf
5022-105G
5022-105G
Prenesi: 5022-105G.pdf
Prenesi: 5022-105H.pdf
Opis: FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM
Prenesi: 5022-113G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%