5022-113H
API DelevanAPI Delevan
5022-113H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-113H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 11UH 565MA 1.05 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-113H.pdf2.5022-113H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-113H
Številka dela 5022-113H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 11UH 565MA 1.05 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 46230 pcs Podatkovni list 1.5022-113H.pdf2.5022-113H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-113H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 11µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 44MHz
natančen opis 11µH Unshielded Inductor 565mA 1.05 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max
Trenutna ocena 565mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-112J
5022-112J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM
Na zalogi: 68442 pcs
Prenesi: 5022-112J.pdf
RFQ
5022-122F
5022-122F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM
Na zalogi: 20121 pcs
Prenesi: 5022-122F.pdf
RFQ
5022-113G
5022-113G
Opis: FIXED IND 11UH 565MA 1.05 OHM
Prenesi: 5022-113G.pdf
Opis: FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM
Prenesi: 5022-114G.pdf
Prenesi: 5022-113F.pdf