5022-112J
API DelevanAPI Delevan
5022-112J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-112J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM
Podatkovni listi: 5022-112J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-112J
Številka dela 5022-112J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 68442 pcs Podatkovni list 5022-112J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-112J TR 800
DN2261TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.1µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 190MHz natančen opis 1.1µH Unshielded Inductor 930mA 420 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max Trenutna ocena 930mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-105H
5022-105H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
Na zalogi: 38160 pcs
Prenesi: 5022-105H.pdf
RFQ
5022-105G
5022-105G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 23666 pcs
Prenesi: 5022-105G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM
Prenesi: 5022-114G.pdf
Opis: FIXED IND 11UH 565MA 1.05 OHM
Prenesi: 5022-113H.pdf
5022-105J
5022-105J
Prenesi: 5022-105J.pdf
Prenesi: 5022-113J.pdf
Opis: FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM
5022-113F
5022-113F
Prenesi: 5022-113F.pdf
Prenesi: 5022-112F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%