4922-681L
API DelevanAPI Delevan
4922-681L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4922-681L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4922-681L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922-681L
Številka dela 4922-681L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 51678 pcs Podatkovni list 4922-681L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4922
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4922-681L TR 800
DN2199TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 5.7A 11 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max Trenutna ocena 5.7A
Tok - nasičenost 5.7A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4922-821L
4922-821L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD
Na zalogi: 53379 pcs
Prenesi: 4922-821L.pdf
RFQ
492200 BK005
492200 BK005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: SLIT WRAP 1.969" X 100' BLACK
Na zalogi: 431 pcs
Prenesi: 492200 BK005.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22MH 50MA 160 OHM SMD
Na zalogi: 44459 pcs
Prenesi: 4922-53L.pdf
4922-821K
4922-821K
Prenesi: 4922-821K.pdf
49220
Proizvajalci: Wiha
Opis: TWEEZER POINTED FINE 113 3.94"
Prenesi: 49220.pdf
4922-561J
4922-561J
Opis: FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
Prenesi: 4922-561J.pdf
Prenesi: 4922-561K.pdf
Prenesi: 4922-821J.pdf
Opis: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD
49220C
49220C
Proizvajalci: Murata Power Solutions
Opis: FIXED IND 22UH 3A 81 MOHM
Prenesi: 49220C.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%