4922-681J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4922-681J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4922-681J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922-681J
Številka dela 4922-681J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29844 pcs Podatkovni list 4922-681J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4922
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4922-681J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 5.7A 11 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 5.7A Tok - nasičenost 5.7A