4922-561L
API DelevanAPI Delevan
4922-561L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4922-561L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
Podatkovni listi: 4922-561L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922-561L
Številka dela 4922-561L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 59249 pcs Podatkovni list 4922-561L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4922
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4922-561L TR 800
DN2198TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 560nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 560nH Unshielded Wirewound Inductor 5.8A 10.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10.5 mOhm Max Trenutna ocena 5.8A
Tok - nasičenost 5.8A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4922-681K
4922-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD