4922-561J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4922-561J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
Podatkovni listi: 4922-561J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922-561J
Številka dela 4922-561J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28268 pcs Podatkovni list 4922-561J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4922
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4922-561J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 560nH Unshielded Wirewound Inductor 5.8A 10.5 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 10.5 mOhm Max
Trenutna ocena 5.8A Tok - nasičenost 5.8A