4590-682J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590-682J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-682J
Številka dela 4590-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 38982 pcs Podatkovni list 4590-682J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-682J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 7.6A 11 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 7.6A Tok - nasičenost 6.3A
Podobni izdelki
4590-682K
4590-682K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
Na zalogi: 41546 pcs
Prenesi: 4590-682K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6MH 395MA 4.24 OHM
Na zalogi: 43756 pcs
Prenesi: 4590-565K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 560UH 1.15A 504 MOHM
4590-685J
4590-685J
Opis: FIXED IND 6.8MH 340MA 5.75 OHM
Prenesi: 4590-685J.pdf
Opis: FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH