4590-684J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-684J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM
Podatkovni listi: 4590-684J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-684J
Številka dela 4590-684J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33989 pcs Podatkovni list 4590-684J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-684J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 1.08A 570 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max
Trenutna ocena 1.08A Tok - nasičenost 670mA
Podobni izdelki
4590-822J
4590-822J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 7.15A 13 MOHM TH
Na zalogi: 33893 pcs
Prenesi: 4590-822J.pdf
RFQ
4590-686K
4590-686K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68MH 110MA 52.8 OHM TH
Na zalogi: 24384 pcs
Prenesi: 4590-686K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH
Prenesi: 4590-566K.pdf
Opis: FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
Opis: FIXED IND 6.8MH 340MA 5.75 OHM
Prenesi: 4590-685J.pdf
Opis: FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH