4590-683J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-683J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590-683J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-683J
Številka dela 4590-683J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41532 pcs Podatkovni list 4590-683J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-683J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 3.355A 59 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 59 mOhm Max
Trenutna ocena 3.355A Tok - nasičenost 2.1A
Podobni izdelki
4590-565K
4590-565K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6MH 395MA 4.24 OHM
Na zalogi: 43756 pcs
Prenesi: 4590-565K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM
Na zalogi: 49765 pcs
Prenesi: 4590-684K.pdf
RFQ
4590-685J
4590-685J
Opis: FIXED IND 6.8MH 340MA 5.75 OHM
Prenesi: 4590-685J.pdf
Opis: FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
Opis: FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH
Prenesi: 4590-566J.pdf