4590-564J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-564J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 1.15A 504 MOHM
Podatkovni listi: 4590-564J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-564J
Številka dela 4590-564J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 1.15A 504 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41096 pcs Podatkovni list 4590-564J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-564J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 560µH Unshielded Wirewound Inductor 1.15A 504 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 504 mOhm Max
Trenutna ocena 1.15A Tok - nasičenost 740mA
Podobni izdelki
4590-564K
4590-564K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 1.15A 504 MOHM
Na zalogi: 24691 pcs
Prenesi: 4590-564K.pdf
RFQ
4590-563J
4590-563J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH
Na zalogi: 31880 pcs
Prenesi: 4590-563J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 5.6UH 7.77A 11 MOHM TH
Prenesi: 4590-562J.pdf
Opis: FIXED IND 5.6MH 395MA 4.24 OHM
Prenesi: 4590-565K.pdf
Opis: FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH
Opis: FIXED IND 47MH 140MA 33.7 OHM TH