4590-563J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-563J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590-563J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-563J
Številka dela 4590-563J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31880 pcs Podatkovni list 4590-563J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-563J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 3.93A 43 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max
Trenutna ocena 3.93A Tok - nasičenost 2.3A