4564R-121J
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-121J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-121J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-121J
Številka dela 4564R-121J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24921 pcs Podatkovni list 4564R-121J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 80 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-121J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 4.5MHz
natančen opis 120µH Unshielded Inductor 200mA 2 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564R-123K
4564R-123K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12MH 40MA 40 OHM TH
Na zalogi: 31475 pcs
Prenesi: 4564R-123K.pdf
RFQ
4564R-101K
4564R-101K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH
Na zalogi: 26374 pcs
Prenesi: 4564R-101K.pdf
RFQ
4564R-122K
4564R-122K
Opis: FIXED IND 1.2MH 150MA 9 OHM TH
Prenesi: 4564R-122K.pdf
4564R-103K
4564R-103K
Opis: FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH