4564R-102J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-102J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-102J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-102J
Številka dela 4564R-102J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26244 pcs Podatkovni list 4564R-102J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 90 @ 252kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-102J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 1mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 1.3MHz
natančen opis 1mH Unshielded Inductor 150mA 6 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: STRIPPER SPECIAL
Na zalogi: 79 pcs
Prenesi:
RFQ
4564R-103K
4564R-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH
Na zalogi: 29164 pcs
Prenesi: 4564R-103K.pdf
RFQ
4564R-121K
4564R-121K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
Na zalogi: 27903 pcs
Prenesi: 4564R-121K.pdf
Opis: STRIPPER SPECIAL
Na zalogi: 87 pcs
Prenesi:
Na zalogi: 84 pcs
4564R-121J
4564R-121J
Prenesi: 4564R-121J.pdf
Opis: STRIPPER
Na zalogi: 93 pcs
4564R-102K
4564R-102K
Opis: FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH