4564R-103J
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-103J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-103J
Številka dela 4564R-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28386 pcs Podatkovni list 4564R-103J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 100 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-103J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz Induktivnost 10mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 400kHz
natančen opis 10mH Unshielded Inductor 40mA 40 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 40 Ohm Max
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564R-101J
4564R-101J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH
Na zalogi: 24780 pcs
Prenesi: 4564R-101J.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: STRIPPER SPECIAL
Na zalogi: 84 pcs
Prenesi:
RFQ
4564R-102K
4564R-102K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
Na zalogi: 32499 pcs
Prenesi: 4564R-102K.pdf
4564R-122K
4564R-122K
Opis: FIXED IND 1.2MH 150MA 9 OHM TH
Prenesi: 4564R-122K.pdf
4564R-121J
4564R-121J
Opis: FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
Prenesi: 4564R-121J.pdf
Opis: STRIPPER SPECIAL
Na zalogi: 79 pcs
Prenesi:
4564R-122J
4564R-122J
Prenesi: 4564R-122J.pdf
4564R-101K
4564R-101K
Prenesi: 4564R-101K.pdf
4564R-121K
4564R-121K
Prenesi: 4564R-121K.pdf
4564R-103K
4564R-103K
Opis: FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH
Prenesi: 4564R-103K.pdf
4564R-102J
4564R-102J
Prenesi: 4564R-102J.pdf
4564R-123J
4564R-123J
Opis: FIXED IND 12MH 40MA 40 OHM TH
Prenesi: 4564R-123J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%