4564R-151J
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-151J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-151J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-151J
Številka dela 4564R-151J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23187 pcs Podatkovni list 4564R-151J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 80 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-151J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 3.8MHz
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 200mA 2 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564R-181J
4564R-181J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH
Na zalogi: 25595 pcs
Prenesi: 4564R-181J.pdf
RFQ
4564R-153J
4564R-153J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH
Na zalogi: 22824 pcs
Prenesi: 4564R-153J.pdf
RFQ
4564R-151K
4564R-151K
Opis: FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH
Prenesi: 4564R-151K.pdf
4564R-121K
4564R-121K
Opis: FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
Prenesi: 4564R-121K.pdf
4564R-122K
4564R-122K
Opis: FIXED IND 1.2MH 150MA 9 OHM TH
Prenesi: 4564R-122K.pdf
4564R-152K
4564R-152K
Opis: FIXED IND 1.5MH 150MA 9 OHM TH
Prenesi: 4564R-152K.pdf
4564R-122J
4564R-122J
Prenesi: 4564R-122J.pdf
4564R-153K
4564R-153K