4564R-152J
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5MH 150MA 9 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-152J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-152J
Številka dela 4564R-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5MH 150MA 9 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28877 pcs Podatkovni list 4564R-152J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 90 @ 252kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-152J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 1.5mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 1.1MHz
natančen opis 1.5mH Unshielded Inductor 150mA 9 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564R-122K
4564R-122K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2MH 150MA 9 OHM TH
Na zalogi: 33612 pcs
Prenesi: 4564R-122K.pdf
RFQ
4564R-151K
4564R-151K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH
Na zalogi: 30068 pcs
Prenesi: 4564R-151K.pdf
RFQ
4564R-181K
4564R-181K
Opis: FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH
Prenesi: 4564R-181K.pdf
4564R-153J
4564R-153J
Opis: FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH
Prenesi: 4564R-153J.pdf
4564R-152K
4564R-152K
Opis: FIXED IND 1.5MH 150MA 9 OHM TH
Prenesi: 4564R-152K.pdf
4564R-123J
4564R-123J
Opis: FIXED IND 12MH 40MA 40 OHM TH
Prenesi: 4564R-123J.pdf
4564R-122J
4564R-122J
Prenesi: 4564R-122J.pdf
4564R-153K
4564R-153K