4564-181J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-181J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-181J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-181J
Številka dela 4564-181J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28816 pcs Podatkovni list 4564-181J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 80 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-181J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 3.3MHz
natančen opis 180µH Unshielded Inductor 200mA 3 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564-152J
4564-152J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5MH 150MA 9 OHM TH
Na zalogi: 24925 pcs
Prenesi: 4564-152J.pdf
RFQ
4564-152K
4564-152K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 71327 pcs
Prenesi: 4564-152K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH
Prenesi: 4564-151K.pdf
Opis: FIXED IND 1.8MH 100MA 9 OHM TH
Prenesi: 4564-182J.pdf
Opis: FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH
Opis: FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH
Opis: FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH