4564-153J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-153J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-153J
Številka dela 4564-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 25491 pcs Podatkovni list 4564-153J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 100 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-153J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz Induktivnost 15mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 400kHz
natančen opis 15mH Unshielded Inductor 40mA 60 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 Ohm Max
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564-153K
4564-153K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH
Na zalogi: 64801 pcs
Prenesi: 4564-153K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH
Na zalogi: 76929 pcs
Prenesi: 4564-181K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 12MH 40MA 40 OHM TH
Opis: FIXED IND 1.8MH 100MA 9 OHM TH
4564-151J
4564-151J
Opis: FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH
Prenesi: 4564-151J.pdf
Opis: FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH
Prenesi: 4564-183J.pdf
Opis: FIXED IND 1.5MH 150MA 9 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%