4564-152J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5MH 150MA 9 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-152J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-152J
Številka dela 4564-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5MH 150MA 9 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24925 pcs Podatkovni list 4564-152J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 90 @ 252kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-152J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 1.5mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 1.1MHz
natančen opis 1.5mH Unshielded Inductor 150mA 9 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564-151K
4564-151K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH
Na zalogi: 36728 pcs
Prenesi: 4564-151K.pdf
RFQ
4564-151J
4564-151J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 24154 pcs
Prenesi: 4564-151J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 12MH 40MA 40 OHM TH