4564-221J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4564-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-221J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-221J
Številka dela 4564-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23697 pcs Podatkovni list 4564-221J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 80 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-221J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.9MHz
natančen opis 220µH Unshielded Inductor 200mA 3 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -