4564-121J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-121J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-121J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-121J
Številka dela 4564-121J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24849 pcs Podatkovni list 4564-121J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 80 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-121J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 4.5MHz
natančen opis 120µH Unshielded Inductor 200mA 2 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564-151J
4564-151J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH
Na zalogi: 24154 pcs
Prenesi: 4564-151J.pdf
RFQ
4564-122K
4564-122K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2MH 150MA 9 OHM TH