4564-102J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-102J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-102J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-102J
Številka dela 4564-102J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26311 pcs Podatkovni list 4564-102J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 90 @ 252kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-102J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 1mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 1.3MHz
natančen opis 1mH Unshielded Inductor 150mA 6 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564-121J
4564-121J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
Na zalogi: 24849 pcs
Prenesi: 4564-121J.pdf
RFQ
4564-102K
4564-102K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
Na zalogi: 71844 pcs
Prenesi: 4564-102K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH
Prenesi: 4564-103J.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: STRIPPER
Na zalogi: 175 pcs
Prenesi:
Prenesi: 4564-121K.pdf
Opis: FIXED IND 1.2MH 150MA 9 OHM TH
45639
Opis: STR ACT DAHT COAXICON
Na zalogi: 8 pcs
Prenesi: 45639.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH
45639
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: BAG FULL KIT
Na zalogi: 521 pcs
Prenesi: 45639.pdf
Opis: TOOL HAND CRIMPER COAX SIDE
Na zalogi: 11 pcs
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%