4564-103J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4564-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-103J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-103J
Številka dela 4564-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26534 pcs Podatkovni list 4564-103J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 100 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-103J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz Induktivnost 10mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 400kHz
natančen opis 10mH Unshielded Inductor 40mA 40 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 40 Ohm Max
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4564-121K
4564-121K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
Na zalogi: 65931 pcs
Prenesi: 4564-121K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH
Na zalogi: 61140 pcs
Prenesi: 4564-101K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 1.2MH 150MA 9 OHM TH
4564-121J
4564-121J
Prenesi: 4564-121J.pdf
Opis: FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH