4564-101J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4564-101J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-101J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-101J
Številka dela 4564-101J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22429 pcs Podatkovni list 4564-101J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 80 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-101J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 5.3MHz
natančen opis 100µH Unshielded Inductor 200mA 2 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4564-103J
4564-103J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH
Na zalogi: 26534 pcs
Prenesi: 4564-103J.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: ANVIL, INSUL
Na zalogi: 130 pcs
Prenesi: 456356-2.pdf
RFQ
45639
Opis: STR ACT DAHT COAXICON
Na zalogi: 8 pcs
Prenesi: 45639.pdf
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
Na zalogi: 26311 pcs
Prenesi: 4564-102J.pdf
Opis: FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
4564-102K
4564-102K
Prenesi: 4564-102K.pdf
Prenesi: 4564-103K.pdf
Opis: STRIPPER
Na zalogi: 175 pcs
Prenesi:
45639
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: BAG FULL KIT
Na zalogi: 521 pcs
Opis: ANVIL, INSUL
Na zalogi: 214 pcs
Opis: TOOL HAND CRIMPER COAX SIDE
Na zalogi: 11 pcs
Opis: FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%