4302R-562F
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-562F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302R-562F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-562F
Številka dela 4302R-562F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16409 pcs Podatkovni list 4302R-562F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-562F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 26MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 225mA 3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 225mA Tok - nasičenost -