4302R-561H
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-561H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
Podatkovni listi: 4302R-561H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-561H
Številka dela 4302R-561H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34242 pcs Podatkovni list 4302R-561H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-561H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 710mA 295 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 295 mOhm Max
Trenutna ocena 710mA Tok - nasičenost -