4302R-472J
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 255MA 2.3 OHM
Podatkovni listi: 4302R-472J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-472J
Številka dela 4302R-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 255MA 2.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49582 pcs Podatkovni list 4302R-472J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-472J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 30MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 255mA 2.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.3 Ohm Max
Trenutna ocena 255mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-472H
4302R-472H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 255MA 2.3 OHM
Na zalogi: 36664 pcs
Prenesi: 4302R-472H.pdf
RFQ
4302R-561G
4302R-561G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
Na zalogi: 21294 pcs
Prenesi: 4302R-561G.pdf
RFQ
4302R-561K
4302R-561K
Prenesi: 4302R-561K.pdf
4302R-471K
4302R-471K
Opis: FIXED IND 470NH 790MA 240 MOHM