4302R-561F
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-561F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
Podatkovni listi: 4302R-561F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-561F
Številka dela 4302R-561F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15539 pcs Podatkovni list 4302R-561F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-561F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 710mA 295 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 295 mOhm Max
Trenutna ocena 710mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-562F
4302R-562F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 16409 pcs
Prenesi: 4302R-562F.pdf
RFQ
4302R-472H
4302R-472H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 255MA 2.3 OHM
Na zalogi: 36664 pcs
Prenesi: 4302R-472H.pdf
RFQ
4302R-471K
4302R-471K
Opis: FIXED IND 470NH 790MA 240 MOHM
Prenesi: 4302R-471K.pdf
4302R-472K
4302R-472K
Prenesi: 4302R-472K.pdf
4302R-472F
4302R-472F
Prenesi: 4302R-472F.pdf
4302R-561K
4302R-561K
Opis: FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM