4302R-681F
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-681F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
Podatkovni listi: 4302R-681F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-681F
Številka dela 4302R-681F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15841 pcs Podatkovni list 4302R-681F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-681F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 680nH Unshielded Inductor 685mA 320 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Trenutna ocena 685mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-681H
4302R-681H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
Na zalogi: 27584 pcs
Prenesi: 4302R-681H.pdf
RFQ
4302R-561K
4302R-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
Na zalogi: 70607 pcs
Prenesi: 4302R-561K.pdf
RFQ
4302R-562K
4302R-562K
Opis: FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD