4302-221J
pregled izdelka
Številka dela: 4302-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
Podatkovni listi: 4302-221J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-221J
Številka dela 4302-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 58701 pcs Podatkovni list 4302-221J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-221J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 270MHz
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 925mA 175 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Trenutna ocena 925mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-222H
4302-222H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM
Na zalogi: 31931 pcs
Prenesi: 4302-222H.pdf
RFQ
4302-222F
4302-222F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 19719 pcs
Prenesi: 4302-222F.pdf
RFQ
4302-222J
4302-222J
Prenesi: 4302-222J.pdf
Opis: FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
Prenesi: 4302-183J.pdf
4302-222K
4302-222K
Prenesi: 4302-222K.pdf
Prenesi: 4302-183H.pdf
4302-222G
4302-222G
Prenesi: 4302-222G.pdf
Opis: FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
Prenesi: 4302-221F.pdf
Prenesi: 4302-221K.pdf
Prenesi: 4302-221G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%