4302-183H
pregled izdelka
Številka dela: 4302-183H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302-183H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-183H
Številka dela 4302-183H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36627 pcs Podatkovni list 4302-183H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 20 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-183H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 115mA 11 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Trenutna ocena 115mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-182K
4302-182K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 430MA 800 MOHM
Na zalogi: 36390 pcs
Prenesi: 4302-182K.pdf
RFQ
4302-221J
4302-221J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
Na zalogi: 58701 pcs
Prenesi: 4302-221J.pdf
RFQ
4302-183F
4302-183F
Opis: FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
Prenesi: 4302-183F.pdf
Prenesi: 4302-221F.pdf
Prenesi: 4302-183J.pdf
4302-221G
4302-221G
Prenesi: 4302-221G.pdf
4302-221H
4302-221H
Prenesi: 4302-221H.pdf
Prenesi: 4302-182H.pdf
Prenesi: 4302-182G.pdf
Prenesi: 4302-183K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%